Logo Fairytale

Zapisz dziecko

O nas

Fairytale Daycare Center to wyjątkowe miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijać w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu.

Chcemy wychować świadomych i otwartych na różnorodność obywateli świata.

W naszym przedszkolu na pierwszym miejscu jest nieskrępowany rozwój dziecka budowany przez podążanie za jego zainteresowaniami w atmosferze tolerancji oraz otwartości na wielokulturowość.

Wyróżniamy się dbałością o holistyczny rozwój naszych wychowanków. Dbamy o ciało i ducha.

W naszej wizji, przedszkole nie jest instytucją i miejscem nauczania, a środowiskiem umożliwiającym uczenie się – przetwarzania informacji oraz kreatywnego poszukiwania i odbierania otaczającej nas rzeczywistości.

Dobry kontakt rodziców z wychowawcami i dyrekcją przedszkola jest gwarancją płynnego rozwoju dziecka i istotną częścią budowania atmosfery zaufania

O nas
Pro-Care

W naszym przedszkolu, za pomocą aplikacji ProCare, rodzice są na bieżąco informowani o przebiegu dnia dzieci, zjedzonych posiłkach itd.

Informacje dotyczące pracy dydaktyczno wychowawczej oraz organizacji przedszkola wywieszone są w holu. O radościach i troskach dziecka, rodzice informowani są bezpośrednio od nauczyciela.

Fairytale

Posiadamy nową, doskonałą bazę lokalową i wyposażenie dostosowane do norm, wymogów i potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym. Jesteśmy gotowi sprawować opiekę nad 71 dziećmi w wieku od 2 do 6 lat. Nasze cztery grupy wychowawcze pozostają pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry.

W pracy z naszymi uczniami korzystamy z szerokiego wachlarza metod proponowanych przez uznanych pedagogów i dydaktyków. (Aktywne słuchanie muzyki według Batii Strauss, pedagogika zabawy KLANZA, Lekcje Ciszy Montessori, elementy Glottodydaktyki, techniki parateatralne)

Niewątpliwą zaletą naszego przedszkola jest doskonała lokalizacja – zjazd z Highway 53 na Euclid Rd, 4 minuty od skrzyżowania I90 i I290.

Do naszego przedszkola zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 am do 5.30 pm.